SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Nacka Gymnastikförening
Nacka Gymnastikförenings styrelse from 2023-03-29

Ordförande:  Terese Loon terese@nackagf.se

Vice ordförande:  

Caroline Cordshagen cordshagen.hem@gmail.com 

 

Sekreterare:  Eva-Lotta Allegri evalotta.allegri@hotmail.com

 

Kassör:  Jannicke Carle/adjungerad jannicke@nackagf.se

 

Klädansvarig:  Caroline Lundberg carolinelundberg@outlook.com 

 

Ordinarie:  Camilla Videhall Johdet camilla.videhall@gmail.com 

 

Ordinarie:  Erik Gullestad erik@gullestad.se

 

Ordinarie: Leif Holmberg lh2302@caa.columbia.edu


Ordinarie: Jessica Brodén jessica@brodenkonsult.se 

 

Suppleant:  Britten Wennman britten.wennman@gmail.com 

 

 

 

Adjungerad:

Verksamhetschef/ekonomi/redovisning: Jannicke Carle jannicke@nackagf.se

 

Kontakt styrelsen: kansli@nackagf.se 

 

 
Föreningskläder